Klub


Stangiel Tenis&Squash to autorski projekt Marcina Stanglewicza. Założyciel klubu w przeszłości trenował z między innymi z Agnieszką Radwańską, Martą Domachowską, Caroliną Wozniacki, Jerzym Janowiczem, Jo-Wilfriedem Tsongą.

Jego podopieczni zdobywali medale na Drużynowych Mistrzostwach Świata. Młodych zawodników szkoli od 20 lat. W 2004 roku uzyskał tytuł trenera tenisa I klasy. Brał udział w wielu międzynarodowych konferencjach w Hiszpanii, USA, Paragwaju i wielu innych krajach.

Obecnie Marcin doskonali swój najnowszy projekt – klub squasha.  W listopadzie 2014 otworzył Stangiel Tenis&Squash. Pierwszym spektakularnym wydarzeniem był międzynarodowy turniej zorganizowany przy współpracy z Professional Squash Association. Zawody wygrał James Earles, obecnie 83 rakieta na świecie.

Klub posiada 4 markowe i certyfikowane klatki do squasha firmy McWIL.
System panelowy kortów McWIL jest produkowany we współpracy z amerykańską firmą Fiberesin oraz europejskimi producentami najwyższej jakości szyb AGC-Hardmaas i amortyzowanych podłóg HARO. System jest zaaprobowany i atestowany przez Międzynarodową Federację Squash’a (WSF).

Do dyspozycji graczy jest także sauna sucha.

Stangiel Tenis&Squash dysponuje 2 całorocznymi krytymi kortami tenisowymi z sztuczna nawierzchnią i ogrzewaniem zlokalizowanymi tuż obok klubu squashowego.